اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / بازدید مدیر کل زندان های استان از زندان مراغه

بازدید مدیر کل زندان های استان از زندان مراغه

مدیر کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان آذربایجان شرقی به همراه معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان  و همچنین رئیس اداره ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات زندان های استان ا ز زندان مراغه بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره زندان مراغه، جمشیدی مدیر کل زندان و اقدامات تامینی و تربیتی استان آذربایجان شرقی ضمن حضور در کلیه بندهای زندان و دیدار و گفتگو با زندانیان، به بررسی مسائل و مشکلات آنان پرداخت.

ایشان همچنین از طرح های عمرانی و بهسازی در حال انجام زندان مراغه از جمله احداث آسایشگاه سربازان وظیفه، بند جدید زندان وسایر پروژه های بهسازی در بندهای زندان بازدید نمود و در جریان برنامه ها و فعالیت های مختلف زندان در حوزه های ،فرهنگی، تربیتی، بهداشت و درمان ، قضایی و عمرانی قرار گرفت.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های استان و رئیس اداره ارزیابی عملکرد، بازرسی و پاسخگویی نیز با حضور در بندهای زندان با زندانیان به صورت رودررو به گفتگو نشستند و مسائل ومشکلات آنان را بررسی نمودند.

شایان ذکر است مدیر کل زندان های استان و همراهان ایشان در معیت رئیس زندان مراغه از محل پروژه احداث زندان جدید مراغه و کارگاه اشتغال دکتر شفاهی بازدید نموده و در جریان پیشرفت کار قرار گرفتند.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*