اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / بازدید مدیر کل زندانهای استان از زندان مرند

بازدید مدیر کل زندانهای استان از زندان مرند

مدیر کل زندانهای استان و هیات همراه با حضور در زندان مرند  از بخش های مختلف  این زندان  بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان  به نقل از روابط عمومی زندان مرند جمشیدی مدیر کل زندانهای استان به همراه جوادی معاون سلامت ، اصلاح و تربیت ، جباری رئیس اداره بازرسی از کلیه قسمتهای زندان بازدید کردند .

در ابتدای بازدید مدیر کل زندانهای استان  با حضور در جمع پرسنل ضمن تبریک انتصاب سلیمانی بعنوان رئیس  جدید زندان مرند از زحمات تقی زاده رئیس سابق تقدیر نموده و تغییر مدیریت در مجموعه را تحولی  اساسی ولازم در هر مجموعه عنوان کرد وافزود : انتظار می رود مدیریت جدید با همدلی و همراهی همکاران  در چهار چوب قانون ، اهداف سازمانی را پیاده و عملیاتی  نماید .

جمشیدی اظهار داشت : نیروی انسانی هر اداره  بازوی توانمند آن مجموعه  بوده و توجه به نیروی انسانی وحفظ کرامت آن باید از الویت های مهم هر مدیر باشد.

ایشان به رعایت حقوق شهروندی و حفظ کرامت انسانی زندانیان وخانواده ی آنها تاکید و خواستار مسئولیت پذیری و خدمت خالصانه به این قشر از آسیب پذیرترین افراد جامعه شد.

مدیرکل زندانهای استان با بیان این مسئله که برطرف نمودن مشکلات مددجویان یکی از رسالت های اصلی زندانبانی اسلامی است افزود: امیدواریم بتوانیم با تلاش و جدیت همکاران در مجموعه زندان در راستای مرتفع نمودن مشکلات زندانیان گام های موثر برداریم.

مدیر کل زندانهای استان پیگیری مستمر مسائل و مشکلات زندانیان و برخورد مناسب با رفتار اسلامی و انسانی ، با الگو گیری از فرامین امام خمینی (ره ) و مقام معظم رهبری در جهت اصلاح زندانیان و بازگرداندن سالم آنان به جامعه را خواستار شد

جمشیدی در ادامه افزود : امیدوارم همکاران با برگزاری کلاسهای مختلف فرهنگی و تربیتی ، در راستای  توانمندن سازی مددجویان در بخشهای مختلف اشتغال و حرفه آموزی  قدم های موثری را بردارند

ایشان توجه به امنیت زندان را از اولویتهای اساسی  ومهم اعلام  ، و به برقراری و حفظ امنیت کامل در زندانها تاکید کرد.

سلیمانی رئیس زندان با تقدیر از توانمندی همکاران در امورات محوله ، گزارشی از اقدامات انجام یافته در مدیریت سابق  و برنامه های در دست اقدام و برنامه ریزی های جدید انجام شده برای تحول در مجموعه را ارائه نمود و جهت عملیاتی شدن آنان حمایتهای  مدیر کل و سایر مسئولین اداره کل را خواستار شد.

در ادامه مدیر کل و هیات همراه  از کلیه قسمتهای بند و واحدهای مختلف زندان مرند  بازدید،  ضمن استماع مشکلات مددجویان ، راهکارهای لازم را به زندانیان ارائه و دستورات لازم را صادر نمود.

بازدید مدیر کل زندانهای استان از زندان مرند

بازدید مدیر کل زندانهای استان از زندان مرند

بازدید مدیر کل زندانهای استان از زندان مرند

بازدید مدیر کل زندانهای استان از زندان مرند

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*