اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / بازدید مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی از مرکز اشتغال وحرفه آموزی سهند

بازدید مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی از مرکز اشتغال وحرفه آموزی سهند

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی از مرکز اشتغال وحرفه آموزی سهند بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان مدیر کل زندانهای استان از مرکز اشتغال وحرفه آموزی سهند بازدید کرد

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در حاشیه این بازدید گفت: یکی از مهمترین علل وقوع جرم و بزهکاری و زندانی شدن افراد ، بیکاری و نبود شغل است که امیدواریم با ایجاد شغل پایدار وآموزش مهارتهای لازم به زندانیان بتوانیم قدم های موثری در حین حبس وبعد از آزادی زندانیان انجام دهیم .

ایشان در ادامه  افزود: مرکز اشتغال وحرفه آموزی سهند که امسال افتتاح شده از پتانسیل های لازم جهت اشتغال وآموزش مهارتها ، برای زندانیان برخوردار است که با رایزنیهایی که با مراکز دولتی و سرمایه گزاران داریم امیدواریم بتوانیم  اشتغال بیش از  ۴۰۰ نفر از مددجویان را در این مرکز فراهم کنیم .

جمشیدی در ادامه ایجاد اشتغال و آموزشهای فنی حرفه ای را یکی از راههای موثر در بازپروری زندانیان عنوان  کرد وافزود: شرکت دادن مددجویان در دوره های آموزشی مختلف ،علی الخصوص حرفه هایی که دارای بازار کار مناسبی هستند ، نقش بسیار موثری در افزایش اشتغال مولد  و کاهش آسیب های درون زندان را در پی خواهد داشت.

وی در ادامه از کار گاههای قالی بافی ،خیاطی ، وبسته بندی انواع ادویه جات بازدید واظهار امیدواری کرد تا با همکاری همه جانبه مسؤلین ، بنیاد تعاون و اداره فنی و حرفه ای، زندانها را به مرکزی برای کسب توانمندی های لازم برای تولید ، اشتغال و حرفه آموزی در تحقق و اجراء سیاستهای سازمان زندانها تبدیل نماییم .

  

نمونه ی تابلو فرش .

نمونه ی تابلو فرش .

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image