اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / بازدید مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی از زندان شهرستان مرند

بازدید مدیر کل زندانهای استان آذربایجان شرقی از زندان شهرستان مرند

جمشیدی  مدیر کل زندانها استان آذربایجان شرقی در برنامه مدون خود مبنی بر بازدیداز زندانهای استان با سفر به شهرستان مرند ،از زندان این شهرستان  بازدید و با پرسنل و مدجویان این زندان به گفتگو پرداخت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ،  مدیر کل زندانها استان آذربایجان شرقی در برنامه مدون خود مبنی بر بازدیداز زندانهای استان با سفر به شهرستان مرند ،از زندان این شهرستان  بازدید و با پرسنل و مدجویان این زندان به گفتگو پرداخت.

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان در این بازدید بر نظم وانضباط در امورات تاکید کرد وافزود: نظم، انضباط و آراستگی در کارها و زندگی روزمره می تواند باعث بهبود در روند کارها و موفقیت و پیشرفت روزافزون  را در پی داشته باشد.

ایشان در ادامه  مسئولیت پذیری  همکاران را یکی ازجنبه های مهم  برشمرد واظهار داشت : رشد و پیشرفت هر جامعه‌ای در گرو انسان‌های مسئولیت پذیر است. اشخاص مسئولیت پذیر پاسخ‌گو هستند و به علت پاسخ‌گو بودن قابل اعتمادترند.

مدیر کل زندانهای استان در ادامه از بندهای مختلف زندان بازدید وبا مددجویان به صورت چهره به چهره دیدار وبه استماع مشکلات آنان پرداخت .

گفتنی است در این دیدار جوادی رئیس حفاظت واطلاعات ، جباری رئیس بازرسی  و اشرفی فرمانده یگان حفاظت اداره کل نیز حضور داشتند.

در ادامه  بازدید، رئیس زندان مرند از وضعیت فعالیت های حوزه مختلف در زندان  ،گزارشی را  ارائه نمود

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image