اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / بازدید محمدیاری مدیر کل زندانهای استان از زندان سراب

بازدید محمدیاری مدیر کل زندانهای استان از زندان سراب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان سراب ،محمدیاری مدیر کل زندانهای استان از زندان سراب بازدید کرد.

مدیرکل زندانهای استان ابتدا ضمن بازدید از کلیه واحدهای زندان واستماع مشکلات  مددجویان ،در جمع آنها گفت : زمینه بازگشت و ابراز پشیمانی از خطا و اشتباهات برای همه شما مددجویان مهیاست و هر مددجویی با استقبال از نوع فعالیت ها می تواند دیدگاه ها و نگرش خود را نسبت به قبل تغییر و زندگی سالم و بهتری را آغاز نماید

وی در ادامه طی نشست صمیمی با کارکنان زندان سراب ، با بیان اینکه دغدغه اصلی مسئولین زندانهای استان، حل مشکلات زندانیان است افزود: وظیفه نگهداری مجرمین و متهمین، کاری سنگین، طاقت فرسا و دشوار است و بر اساس مأموریت محوله سازمان زندانهای کشور، همه سعی وتلاش ها در زندان، اصلاح وبازپروری برای بازگشت شرافتمندانه زندانیان به جامعه می باشد.

محمدیاری در ادامه  با قدردانی از تلاش تمامی بخش های مجموعه زندان سراب گفت: تلاش های مثبت و قدم های موثری در سال جاری در زندانهای استان  برداشته شد که این امر مرهون همت و همدلی تمامی کارکنان این مجموعه است .

وی در پایان سخنان خود، اعمال سیاست های کاهش جمعیت کیفری و بررسی مشکلات زندانیان را در تقلیل آسیب رفتارهای پرخطر  زندانیان موثر دانست.

شایان ذکر است مدیر کل زندانهای استان در سفر خود به شهرستان سراب ضمن بازدید از زمین جدید ندامتگاه ،با رئیس دادگستری این شهرستان نیز ، دیدار وگفتگو  نمود.

بازدید محمدیاری مدیر کل زندانهای استان از زندان سراب

بازدید محمدیاری مدیر کل زندانهای استان از زندان سراب

نشست صمیمی مدیر کل زندانهای استان با کارکنان زندان سراب .

بازدید محمدیاری مدیر کل زندانهای استان از زندان سراب

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image