اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / بازدید محمدیاری مدیرکل زندانهای استان از زندان جلفا

بازدید محمدیاری مدیرکل زندانهای استان از زندان جلفا

مجمدیاری مدیرکل زندانهای استان از زندان جلفابازدید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی به نقل ازروابط عمومی زندان جلفا ، حسن محمدیاری ، مدیرکل زندانهای استان آذربایجان شرقی به همراه جوادی معاون سلامت و اصلاح و تربیت در معیت فلاح رئیس زندان جلفا وبه منظور بازدید از روند مرمت وبازسازی ساختمان بازداشتگاه و دیگر اماکن در دست ساخت زندان مرزی جلفاوارد این زندان شد.

وی در این بازدید ، ضمن دیدارچهره به چهره با زندانیان و استماع موارد و مشکلات آنان ، در جلسه ای که با کارکنان زندان شهرستان جلفاداشتند با اشاره به نامگذاری سال ۱۳۹۸از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال “رونق تولید|” براجرای دقیق برنامه های حوزه اشتغال و حرفه آموزی در زندان تاکید نموده و آن را یکی ازپایه های اصلی اصلاح و بازپروری زندانیان برشمرد.

وی افزود: زندانیان با فراگیری مهارت های شغلی ضمن کاهش استرس ها و نگرانی های دوران محکومیت ، زمینه ایجاد زندگی سالم اجتماعی درآنها فراهم می گردد.

مدیرکل زندانهای استان در ادامه با بیان اینکه نمودار شغلی زندانیان باید با بهره گیری از تمام توان موجود بویژه مساعدت دستگاه قضایی منحنی رو به رشدی داشته باشد ، افزود : باید شرایطی محیا گردد تا تمامی زندانیان واجدشرایط در برنامه های شغلی زندان حضور فعال داشته باشند.

شایان ذکر است: در این بازدید فلاح ،رئیس زندان گزارشی از نحوه نگهداری و بازآموزی و بکارگیری زندانیان در پروژه مرمت و بازسازی بازداشتگاه زندان ارائه نمود.

بازدید مجمدیاری مدیرکل زندانهای استان از زندان جلفا

بازدید مجمدیاری مدیرکل زندانهای استان از زندان جلفا

بازدید مجمدیاری مدیرکل زندانهای استان از زندان جلفا

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image