اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / بازدید فرمانده یگان حفاظت استان از اردوگاه استان

بازدید فرمانده یگان حفاظت استان از اردوگاه استان

سرهنگ حاتمی فرمانده یگان حفاظت زندانهای  استان در معیت رئیس و فرمانده یگان حفاظت اردوگاه استان از این اداره بازدید نمود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان آذربایجانشرقی به نقل از روابط عمومی اردوگاه استان سرهنگ حاتمی فرمانده  یگان حفاظت اداره کل زندانهای استان به منظور بازدید از اردوگاه استان در معیت رئیس و فرمانده یگان حفاظت زندان در این اداره حضور یافت.

این بازدید که بصورت سرزده صورت گرفته بود رئیس  اردوگاه استان ضمن تشکر از حضور فرمانده یگان حفاظت استان در اردوگاه نقاط قوت و ضعف اردوگاه را بیان نمود و حضور فرمانده یگان استان را نقطه عطفی جهت پیشبرد اهداف سازمانی بیان نمود.

فرمانده یگان حفاظت استان از یگان تشریفات بازدید  سپس درجمع پرسنل کادر و وظیفه حضوریافت و در دیداری صمیمی با آنان، مسائل و مشکلات آنان را در حضور فرمانده یگان اردوگاه بررسی و راهکاری لازم را جهت بهبود شرایط ارائه نمود .

فرمانده یگان در ادامه، از وضعیت ساختمانهای تازه احداث  اداره بازدید و اقدامات انجام یافته در خصوص پرسنل و سربازان  و وضیت فیزکی و حفاظتی را بسیار مطلوب  و از رئیس و فرمانده یگان و سایر پرسنل مربوطه تقدیر و تشکر نمود

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image