اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / بازدید سرزده مدیر کل زندانهای استان آذربایجانشرقی از زندان سراب

بازدید سرزده مدیر کل زندانهای استان آذربایجانشرقی از زندان سراب

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان آذربایجانشرقی به صورت سرزده از زندان سراب بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان سراب ،جمشیدی مدیر کل زندانهای استان آذربایجانشرقی در راستای بررسی و رسیدگی به وضعیت زندانیان به همراه جوادی معاون سلامت و جباری رئیس بازرسی اداره کل ، به صورت سرزده از زندان سراب بازدید نمود.

جمشیدی مدیر کل زندانهای استان  ابتدا از کلیه ی اماکن زندان سراب بازدید کرد ،سپس با حضور در بندهای زندان ، به استماع مشکلات مددجویان  پرداخته ودستورات لازم را صادر کردند ، سپس  با حضور در آسایشگاه سربازان ،از مشکلات و در خواست های سربازان وظیفه  نیز مطلع شدند.

جمشیدی در این بازدید  تقویت باورهای دینی را مهم‌ترین اقدام در جهت مقابله با آسیب‌های اجتماعی برشمرد و افزود : دین به واقع پشتوانه قوی و غنی مطمئنی است که ما  را از بسیاری از امراض و انحرافات فکری و عملی مصون می دارد و انجام منظم اعمال مذهبی، ما را در برابر مشکلات اجتماعی مقاوم خواهد ساخت.

لازم به یادآوریست در ادامه این بازدید مدیرکل زندانهای استان  و هیئت همراه از بازداشتگاههای شهرستان سراب وهمچنین شهرستان بستان آباد ،بازدیدبعمل آوردند  و در خصوص مشکلات و پرونده های قضایی آنان بحث و گفتگو کردند.

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*