صفحه اصلی / آخرین اخبار / اهم اخبار / آرشیو تصویری / بازدید رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب تبریز از زندان تبریز

بازدید رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب تبریز از زندان تبریز

رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب تبریز از زندان تبریزبازدیدکردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان  حجت الاسلام و المسلمین  مظفری رئیس کل دادگستری استان و خلیل الهی دادستان عمومی و انقلاب تبریز بهمراه معاونین دادگستری استان و دادسرای تبریز در زندان مرکزی تبریز حضور یافته و به بررسی مسائل و مشکلات زندانیان  پرداختند.

حجت الاسلام و المسلمین مظفری رییس کل دادگستری استان  در بخشی از این جلسه با اشاره به محبوس بودن انسان هایی که خواسته و یا ناخواسته گرفتار مسائل و مشکلات و جرائمی شده اند و تحمل حبس می کنند گفت: باید با اجرای  برنامه های فرهنگی ،هنری و قرآنی در زندانها ،این باوررا به مددجویان  تزریق کنیم که می شود با شرکت دراین برنامه ها ،به کانون گرم خانواده ،محیط کسب و کار و جامعه ،بازگشت عزتمندانه ای را داشت.

قویدل سرپرست زندان مرکزی ،هدف از تشکیل این جلسات را ، انعکاس سریع و بی واسطه مسائل و مشکلات زندانیان عنوان کرد و افزود :به واسطه  حضور مسئولین قضائی استان و شهرستانها در زندانها ، گره و معضل پرونده های قضایی و فرایند دادرسی ها با سرعت و دقت رفع می گردد و موجبات آرامش زندانیان و تسریع و کوتاه شدن فرآیند آزادی ومختوم شدن پرونده های آنان را فراهم خواهد آورد.

در ادامه مسئولین ارشد قضایی استان با حضور در کارگاههای زندان مرکزی تبریز ،با مددجویان شاغل در این کارگاهها گفتگو نموده وبه استماع مشکلات آنان پرداختند.

بر پایه این گزارش در ابتدای این دیدار زندانیان عضو گروه های هنری اداره فرهنگی تربیتی به اجرای سرود و تواشیح با موضوع اربعین و امام حسین(ع) پرداختند.

بازدید رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب تبریز از زندان تبریز

بازدید رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب تبریز از زندان تبریز

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image