اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / بازدید رئیس و قضات دادگستری شهرستان مرند از زندان این شهرستان

بازدید رئیس و قضات دادگستری شهرستان مرند از زندان این شهرستان

رئیس دادگستری به همراه دادستان و قضات دادگستری شهرستان مرند از زندان این شهرستان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مرند: سیف الله زارع زده رئیس دادگستری به همراه جعفر علیپور  دادستان و انوری بازپرس شعبه اول داسرا در معیت رئیس زندان  از زندان مرند بازدید نمود .

در ابتدای این  بازدید رئیس دادگستری و هیئت همراه ایشان ، ضمن حضور در داخل بند و بررسی وضعیت طبقه بندی و معیشتی زندانیان اقدامات انجام یافته در این خصوص را مطلوب اعلام نمود .

در ادامه رئیس دادگستری بر کاهش جمعیت کیفری تاکید وافزود: با توجه به فرا رسیدن سال نو نهایت تلاش رادر راستای  اجرای کاهش جمعیت کیفری به کار خواهیم برد تا  زندانیان حائز شرایط بتوانند از امتیازات رای بازی ، و مرخصی  و …  بهره ببرند .

در ادامه قضات شهرستان به صورت رو در رو مسائل و مشکلات قضایی مددجویان را استماع و راهکارها و دستورات لازم را صادر فرمودند .

رئیس دادگستری  در ادامه از اقدامات شورای حل اختلاف و مددکاری زندان که عملکرد مطلوبی را در اخذ رضایت از شکات از شروع فعالیت داشته ، تقدیر و تشکر نموده و خواستار افزایش کمک به زندانیان در بخش های مختلف برای رهایی از زندان و کاهش جمعیت کیفری زندان که مورد توجه ریاست قوه قضائیه بوده شد .

در پایان بازدید از عملکرد مسئولین زندان در رسیدگی به مشکلات زندانیان  و بهبود وضعیت بهداشت ودرمان آنها تقدیر و تشکر بعمل آمد .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*