اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / بازدید رئیس جدید دادگستری شهرستان از زندان میانه

بازدید رئیس جدید دادگستری شهرستان از زندان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه فکور ، رئیس جدید دادگستری شهرستان میانه به همراه امامی ، دادستان عمومی میانه  ضمن حضور در زندان و بازدید از کلیه اماکن و بندها با مددجویان دیدار چهره به چهره داشتند .

در این بازدید ابتدا فکور از کلیه اماکن زندان و همچنین نمایشگاه و فروشگاه دائمی صنایع دستی واقع جنب زندان دیدن نموده و از تلاش های رئیس و مسئولین زندان به جهت اقدامات شایسته در زمینه بهسازی و زیباسازی زندان و همچنین ایجاد زمینه اشتغال و حرفه آموزی مددجویان  تقدیر و تشکر نمود.

وی در ادامه از کلیه بندها  و  واحدهای آشپزخانه و بهداری و … زندان نیز بازدید کرد.

وی سپس در بند های مخدره و دادسرای زندان حضور یافته و در جمع صمیمی با کلیه مددجویان به اهم مشکلات قضائی و … تا حد امکان رسیدگی نمود و قول مساعد داد در اسرع وقت به همراه دادستان و سایر قضات در زندان حضور یافته و به تمامی مشکلات قضائی آنها رسیدگی نماید.

سلیمانی ، رئیس زندان میانه نیز ضمن عرض خیرمقدم ، به گزیده ای از برنامه های کاهش جمعیت کیفری در داخل زندان اشاره نمود و گفت : بحث حساس و اصلی زندانها ، مقوله ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری در اجرای فرامین مقام معظم رهبری و رئیس دستگاه قضا می باشد که امیدواریم با تعامل جنابعالی و دادستان محترم بهتر از پیش بتوانیم این مسئله را در زندان میانه پیاده نمائیم.

سلیمانی ضمن تقدیر و تشکر از حسن توجهات دادستان شهرستان نیز  گفت : زندان خود به تنهائی قادر به حل تمامی مشکلات خود نمی باشد مگر با همدلی و کمک مسئولین شهرستانی و علی الخصوص مراجع قضائی.

وی ابراز کرد  : هدف از زندانبانی اسلامی ، اصلاح و تربیت نفوس به خطا رفته است که این امر میسر نمی شود مگر با مسائل فرهنگی و تربیتی ، اشتغال و حرفه آموزی ، آموزشی و … که این مسئله در زندان میانه با توجه به تراکم جمعیت کیفری بسیار مشکل می باشد که برای طی این مسیر با موفقیت ، همکاری و تعامل با مراجع محترم قضائی علی الخصوص  جنابعالی و دادستان محترم بسیار مهم می باشد.

سپس فکور ، رئیس جدید دادگستری شهرستان نیز ضمن تقدیر از تلاش های رئیس و پرسنل خدوم اداره زندان تقدیر و تشکر نمود و ابراز کرد : بنده از کلیه مسائل و مشکلات زندان آگاه هستم و این مشکلات حل نمی شود مگر با همکاری کلیه مسئولین قضائی، شهرستانی ، استانی و سازمانی.

وی در ادامه گفت : بنده قول مساعد می دهم در تمامی مراحل یار و یاور زندان باشم و به حول و قوه الهی در مقوله ساماندهی و کاهش جمعیت کیفری در اولین جلسه  این کمیته تمامی موانع و مشکلات احصاء و بررسی و تا حدامکان رفع خواهد شد .

در پایان بازدید از زندان فکور به همراه امامی و سلیمانی از محل جدید آسایشگاه و غذاخوری سربازان و نحوه ساخت این مجموعه دیدن نموده و از تلاش های رئیس و کلیه کارکنان زندان به جهت ایجاد فضای بهینه برای سربازان وظیفه تقدیر و تشکر نمود .

بازدید رئیس جدید دادگستری شهرستان از زندان میانه

بازدید رئیس جدید دادگستری شهرستان از زندان میانه

بازدید رئیس جدید دادگستری شهرستان از زندان میانه

بازدید رئیس جدید دادگستری شهرستان از زندان میانه

بازدید رئیس جدید دادگستری شهرستان از زندان میانه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*