اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / بازدید دادستان کل کشور از زندان مراغه

بازدید دادستان کل کشور از زندان مراغه

همزمان با سفر رئیس  قوه قضائیه به استان آذربایجان شرقی، دادستان کل کشور از زندان مراغه بازدید نمود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی  زندان مراغه، حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور که همزمان با سفر رئیس قوه قضائیه به استان آذربایجان شرقی به شهرستان مراغه سفر نموده بود ، بعد از شرکت در جلسه شورای اداری شهرستان و بازدید از دادگستری و دادسرا و دیدار با قضات و کارکنان، به همراه دادستان مرکز استان و مسئولین اداری و قضایی شهرستان در زندان مراغه حضور یافت و ضمن دیدار و گفتگو با مددجویان، بند جدید زندان برای تفکیک و طبقه بندی زندانیان را افتتاح نمود.

حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور در جمع مددجویان زندان مراغه طی سخنانی، با اشاره به این که هر انسانی امکان ارتکاب گناه را دارد و معصوم نیست، توبه را راهکار خداوند برای بازگشت از گناهان بین خود و خدای خود بیان نمود،

وی در ادامه به مسئله حق الناس اشاره ای کردوافزود:در راستای عدالت در جامعه لازم است کسانی  که مخل جامعه هستندوامنیت جامعه را به مخاطره می اندازند دستگاه قضایی به جدیت با آن ها برخوردکند.

دادستان کل کشور در بخش دیگری از سخنان خود، زندانیان را به بهره گیری از نماز و قرآن و جدیت در برنامه های فرهنگی و تربیتی سفارش نمود تا جایی که آن ها را از گناه متنفر کند تا بعد از آزادی دیگر به سوی گناه وجرم نروند و با خودسازی و تضرع به خداوند زمینه بازگشت سعادتمندانه به جامعه را به دست آورند.

حجت الاسلام منتظری با بیان این که سیاست قوه قضائیه، کاهش جمعیت کیفری زندان هاست و هدف قوه قضائیه کمک به آزادی زندانیانی است که حداقل شرایط را داشته باشند، مسئولین قضایی و زندان را به توجه بیشتر به استفاده از ظرفیت های قانونی برای کمک به آزادی زندانیان توصیه نمود.

دادستان کل کشور در ادامه با زندانیان به صورت چهره به چهره به گفتگو پرداخت و مسائل و مشکلات آنان را بررسی نمود و در صورت نیاز دستورات لازم را صادر نمود.

حجت الاسلام منتظری در پایان این دیدار در یادداشتی در دفتر بازدید زندان، اقدامات مدیران اداره زندان و مقامات قضایی را تقدیر و تحسین نمود وآرزو نمود محیط زندان را برای مددجویان به مدرسه و دانشگاه تبدیل کنند و همچنین اقدامات فرهنگی زندان را ستود.

بازدید دادستان کل کشور از زندان مراغه

بازدید دادستان کل کشور از زندان مراغه

بازدید دادستان کل کشور از زندان مراغه

بازدید دادستان کل کشور از زندان مراغه

بازدید دادستان کل کشور از زندان مراغه

بازدید دادستان کل کشور از زندان مراغه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image