اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / انتخاب مدیر زندان تبریز بعنوان مدیر منتخب جهادی در حوزه اجتماعی

انتخاب مدیر زندان تبریز بعنوان مدیر منتخب جهادی در حوزه اجتماعی

در چهارمین همایش تجلیل از فعالان فرهنگی،اقتصادی و اجتماعی آذربایجان شرقی مدیر زندان تبریز بعنوان  مدیر منتخب جهادی در حوزه اجتماعی انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی تبریز ،در چهارمین همایش تجلیل از فعالان فرهنگی،اقتصادی و اجتماعی استان آذربایجان شرقی که با حضور مسئولان عالی استانی در سینما سربازکلانشهرتبریز برگزار شد مدیر زندان تبریز بعنوان  مدیر منتخب جهادی در حوزه اجتماعی انتخاب شد.

برپایه این گزارش ، در این همایش که از منتخبین و فعالین فرهنگی ، اقتصادی و اجتماعی تجلیل میشد، از علیرضا آقائی بعنوان مدیر منتخب جهادی حوزه اجتماعی استان نیز با اهداء لوح و هدایایی تجلیل بعمل آمد.

در این لوح آمده است :

جناب آقای  علیرضا آقائی

مدیر منتخب جهادی حوزه اجتماعی استان

در سالی که مقام معظم رهبری آنرا سال اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال نامگذاری نموده اند در جهت ترویج سنت حسنه تجلیل ، برخود وظیفه دانستیم از جنابعالی به عنوان یکی از ارزش آفرینان استان ، که در راستای تحقق شعار سال رهبری تاثیر بسزایی ایفا نمودید بدینوسیله تقدیر و تشکر نماییم.

این لوح به پاس قدر دانی از زحمات شما فرهیخته ارجمند تقدیم میگردد.امید است در زیر سایه توجهات حضرت ولی عصر (عج) سربلند و پیروز باشید.

ضیاءالله اعزازی

رئیس مجمع نمایندگان آذربایجان‌شرقی

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image