اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / اعطای مرخصی به زندانیان همزمان با دهه کرامت در زندان میانه

اعطای مرخصی به زندانیان همزمان با دهه کرامت در زندان میانه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان به نقل ازروابط عمومی اداره کل زندانهای استان ، همزمان با دهه کرامت سالروز ایام ولادت باسعادت حضرت امام رضا(ع) و حضرت معصومه (س) با حضور دادستان شهرستان میانه به تعداد کثیری از زندانیان تسهیلاتی چون مرخصی ، مرخصی پایان حبس و رای باز اعطاء گردید .

در ابتدای این جلسه امامی ، دادستان شهرستان به همراه سلیمی ، رئیس زندان و دیگر اعضای شورای طبقه بندی با حضور در جمع زندانیان و دیدار چهره به چهره با آنها به استماع مشکلات زندانیان پرداختند و به موارد درخواستی رسیدگی گردید .

امامی در این دیدار با گرامیداشت دهه کرامت و تاکید بر حفظ و کرامت ارزش انسانی  متذکر شدند که بازگشت سعادتمندانه به جامعه و خانواده در گروی تفکر و اصلاح خود شما زندانیان می باشد  پس سعی کنید از این ایام معنوی نهایت استفاده را داشته و با خلوت خویش با خدای خود با اصلاح خطاها فردی مفید برای جامعه و خانواده خود باشید .

وی افزود :   این فرصت اعطای مرخصی در جهت استفاده بهینه از ایام مبارک در کنار خانواده هایتان را مغتنم بشمارید و سعی کنید تا حداکثر استفاده را از این ایام نمائید .

در پایان با برگزاری جلسه شورای طبقه بندی با حضور کلیه اعضاء به مناسبت این ایام مبارک به تعداد کثیری از زندانیان تسهیلاتی اعم از مرخصی ، مرخصی پایان حبس و رای باز اعطا شد .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image