اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / ارتقاء آمادگی جسمانی و روحیه خدمتی سربازان وظیفه زندان مرند

ارتقاء آمادگی جسمانی و روحیه خدمتی سربازان وظیفه زندان مرند

درراستای ارتقاء آمادگی جسمانی و روحیه خدمتی سربازان وظیفه یک دوره تمرینات نظامی و ورزشی در بین سربازان زندان مرند برگزار شد.  به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان  به نقل از روابط عمومی زندان مرند به منظور ارتقاء آمادگی جسمانی و روحیه خدمتی سربازان وظیفه یک دوره تمرینات نظامی و ورزشی در بین آنان برگزار گردید  .

این خبر می افزاید :قبل از اجرای تمرینات نظامی و ورزشی فرمانده یگان حفاظت زندان نشست صمیمی با سربازان برگزار و مسائل و مشکلات شخصی و اداری سربازان را استماع و راهکارهای لازم را به آنان ارائه نمود .

فرمانده یگان حفاظت زندان در این نشست با بیان اینکه دوران سربازی یکی از دوران ارزشمند هر فرد محسوب و خاطرات آن تا طول عمر هر فرد در یاد و خاطره وی باقی می ماند به آنان توصیه نمود که سعی نمایند باهمدیگر مثل برادر و دوست صمیمی رفتار ، تا با خاطرات خوش و بدون هر مورد خاصی این دوران مقدس سربازی را به اتمام برسانند .

در ادامه آموزش تمرینات نظامی برای کلیه سربازان وظیفه به اجرا گذاشته شد و هر یک از آنان تمرینات نظامی ونحوه ادای احترام نظامی را تمرین نمودند.

اجرای مسابقات ورزشی در بین سربازان مجتمع کاردرمانی و اردوگاه استان و زندان مرند از دیگر برنامه ها بود که پس از انجام تمرینات ورزشی و استقامت بدنی مسابقه فوتسال داخل سالن با حضور تیم منتخب و پرسنل هر دو زندان برگزار گردید  .

در پایان مراسم به سربازان فعال و موفق هر حوزه توسط فرمانده یگان حفاظت زندان مرخصی تشویقی اعطاء گردید .

ارتقاء آمادگی جسمانی و روحیه خدمتی سربازان وظیفه زندان مرند

ارتقاء آمادگی جسمانی و روحیه خدمتی سربازان وظیفه زندان مرند

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*