اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / اجرای مراسم های مختلف معنوی به مناسبت ماه مبارک رمضان در زندان مراغه

اجرای مراسم های مختلف معنوی به مناسبت ماه مبارک رمضان در زندان مراغه

با تداوم بیماری کرونا در کشور و در اجرای دستورات سارمانی برنامه های ماه مبارک رمضان با در نظر گرفتن دستورالعمل های بهداشتی با حال و هوای خاصی در زندان مراغه برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل زندانهای استان بنقل از روابط عمومی  زندان مراغه، ابراهیم اکبریان سرپرست اداره زندان مراغه در گزارشی از اقدامات انجام گرفته  در ماه مبارک رمضان، توزیع کارت های هدیه کمک های مومنانه بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی بین ۴۳۸ خانواده مددجویان را نخستین فعالیت این اداره در ماه مبارک رمضان برشمرد که به علت شیوع بیماری کرونا با عنایت خاص  رهبر معظم انقلاب اسلامی بین خانوده مددجویان توزیع گردید.

وی در ادامه افزود: در ماه مبارک رمضان آیین ختم و قرائت قرآن در ماه نزل قرآن در تمامی بندهای زندان با رعایت دستورالعمل های بهداشتی برگزار گردید و همچنین روحانیون زندان نیز سخنرانی و کلاس های احکام و اخلاق را در این ایام با رعایت فاصله گذاری به انجام رساندند.

به گفته رئیس زندان مراغه، مراسم شب های قدر نیز به همت واحد فرهنگی و تربیتی زندان نیز در زندان برگزار و مددجویان ضمن قرائت دعای پرفیض جوشن کبیر مراسم قرآن بر سرگذاشتن را به جا آوردند و از درگاه احدیت برای حل مشکلات خود و جامعه اسلامی دعا نمودند.

اکبریان همچنین افزود: مراسم های اختصاصی افطاری برای سربازان و مددجویان با کمک خیرین شهرستان نیز در این ایام با رعایت دستورالعمل بهداشتی انجام گرفت.

رئیس زندان مراغه همچنین از انجام اقدامات لازم برای برگزاری مجازی جشن های گلریزان خبر داد و در این راستا از حضور خیرین در زندان مراغه برای کمک به آزادی زندانیانی که سال هاست به خاطر ردمال و مجازات های مالی امکان آزادی از زندان را نداشتند خبر داد که همچنان بعد از ماه مبارک رمضان نیز در حال انجام است و بعد از اقدامات نهایی نتایج آزادی زندانیان انعکاس خواهد یافت.

اجرای محاقل مختلف قرآنی

اجرای محاقل مختلف قرآنی

رسیدگی به مشکلات خانواده زندانیان

حضور مسئولین زندان مراغه در منزل خانواده زندانیان

اجرای محاقل مختلف قرآنی

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image