اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / اجرای برنامه های جنگ شادی در زندان تبریز با همکاری اداره فرهنگی وهنری شهرداری کلانشهر تبریز

اجرای برنامه های جنگ شادی در زندان تبریز با همکاری اداره فرهنگی وهنری شهرداری کلانشهر تبریز

اجرای برنامه های جنگ شادی در زندان تبریز  با همکاری اداره فرهنگی وهنری شهرداری کلانشهر تبریز

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان مرکزی تبریز، مدیر زندان  مرکزی تبریز به منظور اجرای برنامه های جنگ شادی در زندان تبریز با  رییس فرهنگی و هنری شهرداری کلانشهر تبریز دیدار کرد.

آقای مدیر زندان تبریز در این دیدار زندانیان را بخشی از جامعه  دانست وافزود :افرادی که در  زندان  تحمل حبس می کنند  دلیل نمی شود که از حقوق شهروندی خود نیز محروم بمانند.

وی در ادامه افزود:زندانیان همچون سایر شهروندان حق دارند در مناسبتهای مختلف ملی ومذهبی از امکانات و برنامه های فرهنگی و اجتماعی به تناسب شرایط زندان بهره مند شوند و ایام نوروز فرصتی مغتنم برای اجرای برنامه های شاد و مفرح می باشد که امیدواریم بتوانیم ،علاوه بر غنی سازی اوقات فراغت ، موجبات مشارکت اجتماعی  زندانیان را نیز فراهم آوریم.

در ادامه  رییس اداره فرهنگی و تربیتی زندان مرکزی تبریز با تبیین برنامه ها ی فرهنگی زندان در بخشهای مختلف ، به تشریح فعالیتهای مختلف هنری در زندان تبریز پرداخت.

در ادامه  آذرنیا رییس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری کلانشهر تبریز نیز با استقبال از حرکتهای در خور توجه فرهنگی و هنری در زندان تبریز ،سوق دادن زندانیان به برنامه های هنری را بسیار مسرت بخش و اتفاق ارزشمند و مبارک دانست و گفت:قطعا این برنامه ها درجامعه پذیر نمودن زندانیان و تغییر روحیات و باورهایی که منجر به ارتکاب جرم شده است، موثر خواهد افتاد.

در پایان این نشست توافق گردید جنگ های شادی در ایام عید باستانی نوروز ، گروههای هنری طرف قراردادبا سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تبریز با حضور در زندان تبریز به اجرای برنامه های متنوع و شاد بپردازند.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*