اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / اتمام دوره های آموزشی کشاورزی در زندان میانه

اتمام دوره های آموزشی کشاورزی در زندان میانه

دوره های آموزشی کشاورزی که به همت اداره جهاد کشاورزی شهرستان میانه برگزار می شد به اتمام رسید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی  اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه در راستای تفاهم نامه منعقده ، جلسه ای فی مابین اداره زندان میانه و  اداره جهاد کشاورزی شهرستان در محل جهاد کشاورزی برگزار گردید .

بهروز سلیمی ، رئیس زندان میانه در این جلسه  از حسن توجهات رئیس اداره جهاد کشاورزی ، تقدیر و تشکر نمود و گفت :   زندان خود به تنهائی در سطح شهرستان قادر به اجرای بهتر و بهینه مسائل آموزشی و ایجاد اشتغال برای مددجویان و اصلاح نفوس به خطار رفته  نمی باشد مگر با همکاری و همدلی برخی از نهادها و ادارات شهرستان که نقش و جایگاه اداره جهاد کشاورزی و فنی و حرفه ای  در این میان بسیار ارزنده و چشم گیر می باشد .

وی افزود : تفاهم نامه منعقده فی مابین اداره کل زندانهای استان و سازمان جهاد کشاورزی استان نقطه عطفی برای تعامل و همکاری بهینه دو اداره در راستای توسعه مسائل آموزشی و حرفه آموزی  و ایجاد اشتغال درون زندانها می باشد که با اجرای مفاد این تفاهم نامه می توان بیش از پیش نسبت به ایجاد زمینه های اشتغال و حرفه آموزی برای مددجویان هم در داخل زندان و هم بعد از آزادی از زندان  و اصلاح  نفوس به خطا رفته جامعه اقدام نمود .

در ادامه  ایرانی پور رئیس جهاد کشاورزی  نیز قول مساعد داد در سال بعد نیز همچون سال جاری نسبت  به تامین مربی برای کلیه آموزش های کشاورزی برای مددجویان و پرسنل وظیفه و کارکنان اقدام نماید.

وی در ادامه  از استقبال خوب  زندان در خصوص ایجاد زمینه مناسب برای حرفه آموزی زندانیان تقدیر و تشکر نمود.

لازم به ذکر می باشد در شش ماهه دوم سال جاری ۷ دوره از دوره های جهاد کشاورزی اعم از اصول باغبانی ، دامپروری ، پرورش زنبور عسل ، کاشت گیاهان داروئی ،   پرورش گل ، گیاهان آپارتمانی با حضور تعدادی از مددجویان ، سربازان و کارکنان برگزار گردید .

اتمام دوره های آموزشی کشاورزی در زندان میانه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image