اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / اتمام دوره های آموزشی جهاد کشاورزی در زندان میانه

اتمام دوره های آموزشی جهاد کشاورزی در زندان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه در راستای تفاهم نامه منعقده ، جلسه ای فی مابین اداره زندان میانه و  اداره جهاد کشاورزی شهرستان در محل جهاد کشاورزی برگزار گردید .

بهروز سلیمی ، رئیس زندان میانه از حسن توجهات رئیس اداره جهاد کشاورزی ، تقدیر و تشکر نمود و گفت :   زندان خود به تنهائی در سطح شهرستان قادر به اجرای بهتر و بهینه مسائل آموزشی و ایجاد اشتغال برای مددجویان و اصلاح نفوس به خطار رفته  نمی باشد مگر با همکاری و همدلی برخی از نهادها و ادارات شهرستان که نقش و جایگاه اداره جهاد کشاورزی و فنی و حرفه ای  در این میان بسیار ارزنده و چشم گیر می باشد .

وی افزود : تفاهم نامه منعقده فی مابین اداره کل زندانهای استان و سازمان جهاد کشاورزی استان نقطه عطفی برای تعامل و همکاری بهینه دو اداره در راستای توسعه مسائل آموزشی و حرفه آموزی  و ایجاد اشتغال درون زندانها می باشد که با اجرای مفاد این تفاهم نامه می توان بیش از پیش نسبت به ایجاد زمینه های اشتغال و حرفه آموزی برای مددجویان هم در داخل زندان و هم بعد از آزادی از زندان  و اصلاح  نفوس به خطا رفته جامعه اقدام نمود .

رحیم زاده رئیس اداره جهاد کشاورزی نیز قول مساعد داد در سال بعد نیز همچون سال جاری نسبت  به تامین مربی برای کلیه آموزش های کشاورزی برای مددجویان و پرسنل وظیفه و کارکنان اقدام نماید.

وی در ادامه نیز از استقبال زندان در خصوص ایجاد زمینه مناسب برای حرفه آموزی زندانیان تقدیر و تشکر نمود و قول مساعد داد در تمامی مراحل همیشه پشتیبان زندان می باشد .

لازم به ذکر می باشد در شش ماهه دوم سال جاری۷ دوره از دوره های جهاد کشاورزی اعم از اصول باغبانی ، پرورش قارچ ، پرورش زنبور عسل ، اصول پرورش گوسفند ، کاشت گیاهان داروئی ، سبزی کاری ، پرورش ماهیان سردآبی و گرم آبی با حضور تعدادی از مددجویان ، سربازان و کارکنان برگزار گردید .

اتمام دوره های آموزشی جهاد کشاورزی در زندان میانه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*