اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / آیین تودیع و معارفه رئیس جدید زندان میانه برگزار شد

آیین تودیع و معارفه رئیس جدید زندان میانه برگزار شد

آیین تودیع و معارفه رئیس جدید زندان میانه با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان آذربایجان شرقی به نقل از روابط عمومی زندان میانه مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید زندان میانه با حضور قیصرنژاد ، معاون اداره کل زندانهای استان ، برزگر ،رئیس اداره امور کارکنان زندانهای استان ،  معاون فرماندار ، دادستان ، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولین شهرستان میانه برگزار گردید .

در ایتدای این مراسم سعید امامی ، دادستان شهرستان میانه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات حسن سلیمانی ، اقدامات صورت گرفته در راستای کاهش جمعیت کیفری و اصلاح و تربیت زندانیان را بسیار مهم عنوان کرد و افزود: واقعا در طی چندین سال برنامه های بسیار زیادی در زندانها صورت گرفته که منشاء خیر و تعالی افراد بزه دیده و خانواده آنها شده است.
وی شغل زندانبانی را یکی از شغلهای بسیار سخت و طاقت فرسا برشمرد و افزود : یقینا اجر و پاداش همکارانی که در زندانها در راستای اصلاح و تربیت زندانیان زحمت می کشند بسیار زیاد است
دادستان میانه با تشکر از زحمات حسن سلیمانی، آرزوی توفیق برای سرپرست زندان جدیدمیانه  حجت الاسلام والمسلمین بهروز سلیمی را نمود و مسئولیت سنگین زندانبانی را مستلزم اراده قوی و اخلاص و صبر دانست

معاون مدیر کل زندانهای استان در این آیین طی سخنانی با اشاره به مسائل و مشکلات زندانها به خاطر فرسودگی، ساختار فیزیکی وهمچنین واقع شدن در حریم شهری را ، خواستار کمک های بیشتر دستگاههای ذیربط در جهت برون رفت از این مشکلات شدو گفت : سازمان زندانها در زمینه انتقال زندان به بیرون شهر اقدامات بسیار ارزنده ای  انجام داده که امید است به زودی این امر در مورد زندان میانه نیز محقق شود .

قیصرنژاد، در ادامه افزود : :عوامل زیادی هستند که یک فرد راهی زندان می شود که فقرفرهنگی و اعتقادی ، فقر علمی و آگاهی، فقر اجتماعی و مالی نمونه ای از این موارد هستند..
معاون مدیر کل زندانهای استان بیان کرد : بستر توانمند سازی زندانیان باید فراهم شود و به بحث اشتغال زایی زندانی توجه ویژه ای شده و فضایی برای اشتغال زندانیان در جامعه مهیا شود

وی در ادامه اظهار داشت : علی رغم همه کمبود های موجود اقدامات بسیار خوبی در راستای سیاست های سازمانی برای مددجویان با حمایت دستگاه های قضایی صورت گرفته که از جمله این اقدامات در حوزه فرهنگی بوده که تعداد قابل توجهی از زندانی ها با شرکت در کلاسهای قرآنی از یک جزء تا حافظ کل قرآن فعالیت دارند که امیدواریم با برنامه ریزیهای که انجام گرفته تعداد حافظان قرآن در زندانهای استان افزایش یابند ..

ایشان در ادامه ضمن تقدیر  از زحمات رئیس قبلی زندان میانه، خطاب به سرپرست جدید گفت : این پست و مسئولیت امانت و فرصتی از طرف خداوند متعال است که می بایست در جهت خدمت به مردم و گره گشایی از مشکلات کاری آنان به کار رود.

در ادامه حسن  سلیمانی گزارشی اجمالی  از اقدامات زندان میانه در دوران مدیریت خود در حوزه های مختلف فرهنگی، قضائی ، اشتغال و …. ارائه نمود و ضمن  تقدیر از پشتیبانی های دادستان میانه و مدیر کل زندان های استان ، تلاش همکاران زندان را در رسیدن به اهداف سازمانی ،ستود .

در ادامه بهروز سلیمی ، سرپرست جدید زندان میانه نیز ضمن عرض خیرمقدم به تمامی میهمانان و حاضرین گزارشی از برنامه های اجرائی سازمان در حوزه های مختلف در زندان میانه را بیان کرد و از همه مسئولین شهرستان علی الخصوص دستگاه قضائی  خواستار همکاری بیش از پیش با اداره زندان میانه در جهت پیشبرد اهداف سازمانی و برنامه های کاهش جمعیت کیفری شد .

شیویاری ، نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی نیز از زحمات حسن سلیمانی ، رئیس زندان قبلی میانه تقدیر و تشکر نمود و برای سرپرست جدید زندان میانه نیز آرزوی توفیق نمود .

در پایان این آیین با اهدای لوحی از آقای سلیمانی ، رئیس زندان قبلی میانه تقدیر بعمل آمد و حجت الاسلام والمسلمین بهروز سلیمی   به عنوان سرپرست زندان میانه معرفی شد .

آیین تودیع و معارفه رئیس جدید زندان میانه

آیین تودیع و معارفه رئیس جدید زندان میانه

آیین تودیع و معارفه رئیس جدید زندان میانه

آیین تودیع و معارفه رئیس جدید زندان میانه

آیین تودیع و معارفه رئیس جدید زندان میانه

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image