اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / آغاز دوره آموزشی پیشگیری از طلاق،اعتیاد ویژه خانواده زندانیان در میانه

آغاز دوره آموزشی پیشگیری از طلاق،اعتیاد ویژه خانواده زندانیان در میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان به نقل از روابط عمومی زندان میانه  در راستای برنامه های سازمانی و دستورالعمل صادره از سوی اداره کل زندانهای استان یک دوره کارگاه آموزشی باعنوان پیشگیری از اعتیاد  ، طلاق و مفاسد اخلاقی ویژه همسران و فرزندان زندانیان در محل انجمن حمایت از زندانیان میانه برگزار گردید .

به گزارش این واحد خبری ، هدف از برگزاری این کارگاه آشنائی بیشتر همسران و خانواده های زندانیان با انواع مواد مخدر و مفاسد اجتماعی و اخلاقی  و همچنین راه های پیشگیری از اعتیاد بود .

در اولین جلسه این دوره ، حسن سلیمانی ، رئیس زندان میانه با حضور در جمع خانواده زندانیان مدعو ضمن تاکید بر اجرا و حضور خانواده ها در این دوره های آموزشی و اشاره به اهمیت برگزاری دوره ها گفت  : از اقدامات ارزنده سازمان زندانهای کشور و مسئولین امر توجه ویژه به مشکلات و معضلات خانواده زندانیان بوده و هست و این امر از اهمیت بسزائی برخوردار است و باید با برگزاری چنین جلساتی از بروز بعضی اتفاقات تلخ همچون طلاق و اعتیاد و … پیشگیری گردد .

وی افزود  : محبوسین در زندانها تقاص عمل خطای خود را با گذراندن حبس می دهند اما خانواده زندانیان مقصر نبوده و باید از آسیب های احتمالی زندانی بودن یک نفر از خانواده مصون باشند و آگاهسازی و ارشاد نیز یکی از وظائف مسئولین امر می باشد .

رئیس زندان میانه با درخواست از خانواده زندانیان برای مساعدت خادمین عرصه اصلاح و تربیت در جهت بازگشت مجدد زندانیان به جامعه و خانواده افزود : همکاران ما در زندان با اجرای دقیق دستورالعمل های سازمانی برای بازگشت سعادتمندانه و دوباره زندانیان به جامعه از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند اما این کافی نیست و شما خانواده های محترم نیز باید ما را در این امر یاری کنید .

در ادامه حسینی ، مدیر عامل  انجمن حمایت از زندانیان میانه نیز ضمن خیرمقدم گوئی به حضار و توضیح کوتاهی در رابطه با اقدامات این انجمن از اجرای این کلاس با همکاری انجمن ابراز خرسندی کرده و خواستار شرکت منظم خانواده ها در این جلسات شد .

کارشناس معرفی شده از اداره بهزیستی شهرستان ، حمزه نیز با شروع کلاس آموزشی در خصوص موضوعات مطروحه و دستورالعمل ،جلسه را ادامه داده و مواردی را آموزش دادند .

آغاز دوره آموزشی پیشگیری از طلاق،اعتیاد ویژه خانواده زندانیان در میانه

آغاز دوره آموزشی پیشگیری از طلاق،اعتیاد ویژه خانواده زندانیان در میانه

آغاز دوره آموزشی پیشگیری از طلاق،اعتیاد ویژه خانواده زندانیان در میانه

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*

Enter Captcha Here : *

Reload Image