اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار اصلی / آغاز امتحانات مقاطع مختلف تحصیلی در مدرسه امید زندان تبریز

آغاز امتحانات مقاطع مختلف تحصیلی در مدرسه امید زندان تبریز

امتحانات اولین دوره تحصیلی مدرسه امید زندان تبریز در مقاطع مختلف آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی زندان های استان  به نقل از اداره فرهنگی تربیتی زندان تبریز ،  همزمان با سایر مدارس کشور، اولین امتحانات  در مقاطع مختلف تحصیلی درمدرسه امید  زندان تبریز برگزار شد.

آقایی مدیر زندان مرکزی تبریز درآئین شروع امتحانات  خرداد ماه اعلام کرد:مدرسه امید زندان مرکزی تبریز از اول سالتحصیلی ۹۷-۹۶ شروع به فعالیت کرده است که این اولین دوره امتحانات ، درمقاطع تحصیلی دوره اول و دوم متوسطه می باشد.

وی افزود: تعداد ثبت نام کنندگان دراین دوره نسبت به سال گذشته ، رشد صد درصدی داشته  و امیدواریم طبق برنامه ای مدون در سال آینده دوباره رشد صعودی داشته باشد..

مدیر زندان تبریز با یادآوری تاکید و توصیه  بزرگان دین مبین اسلام به علم و علم اندوزی اظهار داشت: علاوه بروظایف قانونی وسازمانی  بعنوان تکلیف شرعی و انسانی و ظیفه داریم زندانیان بی سواد و بازمانده از تحصیل را درچرخه تحصیل علم و دانش قراردهیم .

وی در این خصوص خاطر نشان ساخت :برای جذب هرچه بیشتر مددجویان برای ادامه تحصیل ،پس از شناسایی آنها و سنجش میزان علاقمندی و توانایی آنها با مصاحبه چهر به چهره مقدمات تحصیل آنها را فراهم و در این رابطه برای ایجاد انگیزه مشوق هایی نظیر ملاقات حضوری و در صورت قبولی ،اعطای مرخصی ازسوی مسئولان امردرنظر گرفته شده است.

حجت الاسلام محمودی مسئول آموزش زندانیان نیز دراین رابطه گفت  : تعداد ۴۰ نفر درکلاس هفتم متوسطه ،۲۰ نفر در کلاس نهم و جمعا ۵۰ نفر در کلاسهای هنرستان کار و دانش جوشکاری برق و سیم پیچی ماشین های االکتریکی شرکت نمودند که امسال رشد ۲ برابری را در میزان استقبال مددجویان را  شاهد می باشیم.

بنا به گفته مسئول آموزش زندان تبریز ،همزمان با برگزاری امتحانات خردادماه ثبت نام برای سالتحصیلی جدید شروع شده است که امید می رود درسالتحصیلی  آینده تعداد بیشتری از مددجویان را تحت پوشش برنامه های آموزشی مجتمع امید قرار دهیم.

 

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*