اخبار فوری
صفحه اصلی / آخرین اخبار / اخبار استان / آئین افتتاح دومین المپیاد ورزشی مددجویان در زندان میانه

آئین افتتاح دومین المپیاد ورزشی مددجویان در زندان میانه

به گزارش روابط عمومی اداره کل زندانهای استان آذربایجانشرقی به نقل از روابط عمومی اداره زندان شهرستان میانه در راستای دستورالعمل سازمانی، دومین المپیاد ورزشی مددجویان با حضور گسترده و پرشور زندانیان برگزار گردید .

روحی ، مسئول فرهنگی و تربیتی زندان میانه در ابتدای مراسم افتتاحیه که با حضور مددجویان شرکت کننده در مسابقات و پرسنل زندان برگزار گردید ضمن تقدیر و تشکر از  عوامل همکاری کننده در اجرای این المپیاد ورزشی ، به ارائه گزارشی از برنامه های فرهنگی و ورزشی زندان در سال ۹۷ و همچنین نحوه اجرای این المپیاد ورزشی توسط مددجویان  پرداخت .

حسن سلیمانی ، رئیس اداره زندان میانه نیز در افتتاحیه این المپیاد گفت : هدف اصلی این المپیاد  ایجاد همدلی  و نشاط در بین مددجویان و کارکنان می باشد .

وی افزود :  ورزش عامل تندرستی جامعه بوده که می تواند سبک زندگی هر فرد را تعیین نماید بطوری که امروزه نقش ورزش و حرکات جسمانی اهمیت بسزائی در روحیه و جسم انسان دارد و می تواند  در بالابردن روحیه جوانمردی و… اهمیت فراوانی داشته باشد .

وی خاطر نشان شد : اثرات ورزش در تقویت جسم و به تبع آن تقویت روحیه هر فرد نقش مهمی دارد و  شما مددجویان با ورزش میتوانید فشار ناشی از تحمل حبس در زندان را بسیار کاهش دهید که این عمل هم در زندان و هم بعد از آزادی از زندان نقش بسزائی در زندگی خودتان خواهد داشت .

سلیمانی ، ضمن قدردانی از حضور همه شرکت کنندگان در این المپیاد از عوامل برگزاری این مراسم و همچنین از همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان نیز تقدیر و تشکر نمود .

گفتنی است در پایان مراسم پس از رژه ورزشکاران ، حرکات نمایشی توسط تعدادی از زندانیان ورزشکار برگزار گردید و با اجرای مسابقه فوتبال شروع المپیاد ورزشی کلید خورد که طی برنامه ریزی صورت گرفته در طول ۳ هفته کلیه مسابقات برگزار خواهد شد .

Print Friendly, PDF & Email

درباره روابط عمومی

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*